Історія Універмагу Україна починається в далекому 1968 році. Тоді він по праву завоював звання першого сучасного торгового центру в Києві.

Універмаг був побудований в районі Євбазу (Єврейського базару), відомого своїми давніми торговельними традиціями і став популярною універсальною торговою точкою для городян. Початкова його площа становила 24,977 кв. м.

У 2003 році була проведена реконструкція і робота торгового центру була припинена на рік. Відкриття оновленого Універмагу Україна припало на 17 грудня 2004 року. У процесі реконструкції до основної будівлі була споруджена тилова прибудова з торговими площами, а також добудований 7-рівневий відкритий паркінг на 300 паркомісць. Таким чином, площа Універмагу після реконструкції розширилася до 45,331 кв. м.

Універмаг розташований в історичному центрі міста на площі Перемоги, на перетині ключових магістралей – бул. Шевченко і просп. Перемоги, вулиць Саксаганського і Жилянській. У безпосередній близькості від Універмагу знаходяться 2 станції метро, численні зупинки міського громадського транспорту, а також Центральний ж/д вокзал і кінцева станція швидкісного трамвая.

Район Універмагу – це великий транспортний вузол, місце перетину транспортних і пасажиропотоків. На сьогоднішній день ТЦ «Універмаг Україна» по праву вважається одним з кращих торгово-розважальних центрів країни.