shop

Samsonite

(2 поверх)

Заснована у 1910 році компанія Samsonite є світовим лідером у виробництві предметів багажу. Будучи одним з перших брендів в області подорожей, Samsonite вже понад 100 років вкладає свою майстерність і новаторство в створення стильних і високоякісних виробів для мандрівників з усіх країн світу. Samsonite використовує тільки вищі технології та новітні матеріали, продовжує розробку все нових і нових моделей більш міцних, багатофункціональних, надійних, поліпшеного дизайну.

На рахунку Samsonite безліч інновацій, технологічних винаходів у виробництві багажу. Samsonite першим в світі зробив чемодан на 4-х колесах, винайшов і запровадив унікальний матеріал CURV, який дозволив створити найлегші і міцні валізи в світі. Неодноразово колекціям Samsonite присвоювалась престижна європейська премія в сфері дизайну REDDOT DESIGN AWARD.  Компанія вже володіє понад 1100 зареєстрованими патентами по всьому світу. Кожен новий продукт компанії Samsonite продовжує втілювати в собі цінності, на яких був заснований бренд, - висока якість, виняткова надійність і незмінний стиль.

Сьогодні Samsonite - це не тільки багаж, але і стильна, функціональна ділова колекція Samsonite Business. Бізнес рюкзаки, кейси для ділових поїздок, сумки для ноутбуків Samsonite давно стали улюбленими аксесуарами бізнесменів усього світу.

Жіночна і в той же час по-європейськи стримана колекція Samsonite для жінок доповнює образ сучасної леді.

У колаборації з Disney створена колекція Disney by Samsonite. Рюкзаки, ранці, сумки, пенали, валізи з улюбленими образами диснеївських героїв, створюють дітям радісний настрій кожен день.

Для активної молоді Samsonite виробляє самостійний бренд - American Tourister. Це яскраві, соковиті кольори валіз, дорожні сумки, рюкзаки за ціною нижче, ніж Samsonite, але з тими же якістю і дизайнерськими рішеннями.

Samsonite вносить в сучасне життя нові фарби і нові можливості.

Номера телефонів магазину: +38 (044) 496-16-55; +38 (098) 648-55-27

Сайт: www.samsonite.ua
Соціальні мережі:

https://www.facebook.com/Samsoniteukraine/

https://www.instagram.com/samsoniteukraine